Власна пекарня 

Продукція власного виробництва – це наша гордість, яку щодві години ви побачите на бездоганно оформлених вітринах. Кожна точка Baker Market оснащена власною міні-пекарнею, тому можете бути певні, що хліб та випічка на поличках завжди свіжі.

Як ми випікаємо

30 наших пекарів використовують борошно тільки вищого ґатунку, а здобу та кондитерські вироби виготовляють з натуральних продуктів, піклуючись про ваше здоров’я та поважаючи ваші смаки. Доказ цьому – щоденна поставка свіжої сировини, яку, за потреби, зберігають у великих холодильних камерах за дотриманням усіх санітарних норм. Також ми маємо власну лабораторію, оснащену необхідними приладами для аналізу якості борошна.

Асортимент

 

Baker Market створює для вас тільки високоякісні продукти. Нам не байдужі і важливі потреби будь-якої вікової категорії та побажання на будь-який смак. Ми постійно урізноманітнюємо нашу продукцію, а також приймаємо індивідуальні замовлення, враховуючи найменшу деталь. У нашому арсеналі: 18 видів хліба, 27 видів булочок і пиріжків, до 13 видів тортів,24 види пляцків, 8 видів рулетів, 16 найменувань тістечок.

Наші пекарі розуміють усі сенси слова «домашній»

 

Фірмовий торт

Фішкою пекарні є фірмовий кондитерський виріб з логотипом мережі – це торт «Baker Market», який здивує Вас легкістю та оригінальним смаком.

  • Довершений смак 100%
  • Натуральність 100%
  • Приємна ціна 100%

Відгуки наших клієнтів

Обожнюю купувати багет та свіженькі булочки для родини тут. Все смачне та щойно спечене. Дуже приємний персонал та гарний просторий магазин.

Великий асортимент солодкого, а також якісні продукти на кожен день.

Супермаркет знаходиться поруч з нашим будинком. Часто забігаємо за свіженьким хлібчиком та купую їжу для дітей. Великий асортимент і головне у магазині не продають хімію, лише продукти і завжди натуральні. Всім задоволена. 

Залиште свій відгук

нам важливі ваші думки та пропозиції, адже ми хочем бути кращими для Вас.